Charitativní festival amatérských kapel

Již několik let se schází punkové, rockové a metalové kapely jednou v roce ve známém berounském klubu PRDEL a bez nároku na honoráře zahrají lidem, kterým nejsou lhostejní spoluobčané, kteří si pomoci neumějí a kteří jsou závislý na pomoci od státu a jiných institucí, které jak je známo se nikterak nepřetrhnou.

Celkové atmosféra  koncertu je velice přátelská a celkový výtěžek ze vstupného jde na potřebné věci do Klubíčka na Vráži. Mnoho kapel si také považuje za čest zahrát si na tomto koncertu a udělat tak dobrý skutek pro dobrou věc.

6. ročník - 26.1.2019

Další již 6.ročník PRDEL ROCK pro Klubíčko se bude konat opět  a to 26.1.2019 

Pátý ročník charitativního koncert Prdel rock pro Klubíčko se opět vydařil. Sešli se lidé, kteří ještě dokážou podpořit dobrou věc a pomoci lidem, kteří si sami pomoci nemohou. Všem zúčastněným obrovské díky za za jejich podporu. Obzvlášť musím letos velmi vyzdvihnou všechny kapely, které bez nároku na honorář přijeli se svým krátkým programem a důsledně dodrželi svůj vyhrazený čas, aby vše probíhalo v přesném harmonogramu. Díky patří i zvukaři, který si dal velmi záležet na vynikajicím zvuku. Ač nebyla účast tak vysoká jako v minulém ročníku i tak můžeme za vybraných 7125Kč trochu pomoci. Celkem jsme těmito koncerty za 5 let v RC Prdel Beroun pomohli Klubíčku k úctyhodné částce 56.258,-Kč
Zvláštní poděkování také patří Městskému informačnímu centru , firmě Štěpán Kebrle za bezplatný výlep plakátu a pivovaru Svijany , velkoobchodu Trek , kteří tím pomohli snížit náklady na pořádání koncertu.